החמישיה החיסונית - חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי

תוסף תזונה
שאיננו תרופה

התחדשות בעולם
תוספי התזונה

פורץ דרך בתחום
הרפואה הטבעית

הנטורופתים ממליצים
להשתמש

מעולה לדרכי
העיכול

תוסף תזונה טבעי לראשונה בהרכב אחד, קל ונוח לשימוש, ניתן להתגבר על בעיות רפואיות שונות,
לחזק את מערכת החיסון ולשפר באופן ניכר את החוסן הרגשי.
תוסף התזונה "חמשת השמנים" מופק 100% משורשים וזרעים (קצח, ג'ינג'ר, כורכום, רימונים וקינמון) המעניקים לגוף את המכלול האולטימטיבי לתחזוקה שוטפת, למניעה ולהתגברות על בעיות בפועל.
השילוב של חמשת השמנים קצח ג'ינג'ר כורכום רימונים וקינמון ויכולת הספיגה המהירה לגוף שמספק שמן ההמפ מסייעים בחיזוק המערכת החיסונית של הגוף! ללא כל תוספת..
פרט למינרלים וויטמינים חיוניים שיש בפורמולה, יצרנו שילוב מנצח של האומגות! {  9 ,6 ,5 ,3  }
לחיזוק מדהים של מערכת החיסון!

נטילה של שמנים אתרים, שאותם נכנה פשוט כשמנים, הינה מסורת ארוכת שנים הנפוצה בכל העולם.

מהרגע בו למד האדם לקחת חלקי צמחים ולבצע בהם תהליך זיקוק, אשר מוציא את המרכיבים מהצמח באמצעות אדי מים לכדי פאזה מימית ושומנית, הוא גילה את הפוטנציאל הרפואי של תערובות אלו.

שימושים נפוצים היו מריחה על העור במקומות שונים, צריכה על ידי אכילה ויישום השמן בנקבים שונים בגוף.

מלבד היות השמנים כלי טיפול יעיל בעולם העתיק, גם המדע המודרני חזה בפוטנציאל של התערובות המזוקקות מהצמחים.

תחום בלעדי בעולם הנקרא ארומתרפיה, מקדיש את מרבית מאמציו בכדי לתור אחרי צמחים שהשמן המופק מהם גורם להשפעות טיפוליות בגוף האדם, למגוון גדול של תחלואות עם דגש על הפן החיסוני של השמנים.

המושג חיסוניות למעשה מדבר על פעולה מונעת, על ידי נטילה של תרופות בכדי למנוע הידבקות או התפתחות של מחלה.

אחד החיסונים הראשונים שנעשו, בוצע על ידי אדוארד ג'נר, שהחדיר לגופו של ילד עני ובריא נגעים של אבעבועות הבקר.

לאחר תקופה מסויימת הוא החדיר אליו נגעים של אבעבועות שחורות, ולמרבה שמחתו גילה כי הילד לא נדבק במחלה.

כך נולד החיסון הרפואי הראשון, אך עמים בכל העולם השתמשו בצמחי מרפא כדרך של שגרה על מנת לחסן את הגוף מפני מחלות שונות וכיום, כמות המחקרים התומכת במסורות אלו רק נערמת.

החמישיה החיסונית – תערובת חמשת השמנים EVOLUTION, כוללת חמישה סוגים של שמנים שמקורם בזרעים ושורשים, כאשר לכל אחד מהשורשים תכונות ייחודיות ותכולת חומרים בעלי השפעות על הגוף.

כשנדבר על תכונותיהם של המרכיבים, נתייחס לתועלת הנובעת מהם בעת מחלה, אך חשוב לציין כי ההתמודדות הכי טובה כנגד מחלות היא המניעה שלהם! לכן ההתמדה של נטילה הינה גורם המפתח לשימור החיסוניות של הגוף.

ככלל, תכולת המרכיבים של שמנים הינה תרכובות שומניות, טרפנים, טוקופרולים, פוליפנולים וסטרולים.

מגוון התרכובות משתנה בין השמנים ממקורות שונים, ולכן נעבור על אותם מקורות ונסתכל על עדויות ממחקרים מסביב לעולם המחזקים את הטענה כלפי תכונותיהם השונות.

שמן קצח, או שמן זרעי קצח, מגיע מזנים של צמח הקנאביס סאטיבה, אשר מכיל כמויות נמוכות ביותר של המרכיב הפסיכואקטיבי THC, ומיועד לשימוש עבור תעשיות טקסטיל ותזונה.

הזרעים הייחודיים שלו מכילים חומצות שומן חיוניות, כאלו שהגוף אינו מסוגל לייצר כאשר הבולטות הן חומצה לינולאית, ההופכת גם לאלפא לינולאית וגאמא לינולאית.

חומצות אלו, אשר קיימים בזנב הפחמני שלהן מספר קשרים כפולים בין אטומי הפחמן, הופכים אותן לחומצות שומן פולי-בלתי רוויות (PUFA). PUFA, כאשר חומצות אלפא וגאמא ביניהן, העשירות בקשרי אומגה-3 (קשר כפול בפחמן מספר 3 בזנב החומצה), דווחו כבעלות יכולת ריסון לסרטן וגידולים, הורדת לחץ דם וכולסטרול בדם, נירמול מטאבוליזם של שומן בגוף, הפחתת התלות באינסולין בסכרת, הגברת חילוף החומרים הכולל והראו גם תכונות אנטי-דלקתיות במיוחד בהקשר של דלקות פרקים.

החמישיה החיסונית – חומצות שומן דומות מופיעות בשמן זרעי הרימון, בעיקר בתור חומצה פונינית מסוג אומגה 5, ושמן קינמון.

בגלל החשיבות של חומצות השומן החיוניות ובגלל האופי והכמות של נוכחותן בשמן, הוחלט להכניס את שלושת המקורות.

ראוי לציין כי גם היחס בו מופיעות החומצות בקינמון, קצח ורימון, 1:3 בין לינאולית ואלפא לינאולית בהתאמה, הינו יחס אידיאלי לשמירה את תקינות מטאבוליזם השומן בגוף.

טוקופרולים, המצויים בכל השמנים ב-EVOLUTION, הם קבוצת תרכובות גדולה המכונים יחדיו ויטמין E.

למרות שבפני עצמו, ויטמין E אינו מראה פעילות מיוחדת בגוף ואף עשוי לגרום לתופעות לוואי בלתי רצויות, אך שילוב שלו לדיאטה כתוסף תזונה, הראה ערכים מסויימים בתור נוגד חימצון והגנה נגד רדיקלים חופשיים.

טרפנים הם משפחה ענפה של תרכובות בעלות ריחות חזקים המשמשים את הצמחים להגנה כנגד מזיקים ועבור פעולות תוך צמחיות שלהם.

ססקוויטרפנים הינם משפחה של טרפנים וקיימים בתצורות שונות בשמנים של מקורות שונים.

קאריופילן הינם ססקוויטרפן המצויים בזרעי הקצח, קינמון, רימון, שורש הג'ינג'ר וגם הכורכום, ומשוייך למחקרים המצביעים על פעילות כמשכך כאבים, נוירופרוטקטיבי (משמר תקינות עצבים), נוגד חרדות ודיכאונות ואפילו מונע אלכוהוליזם. דרך המערכת האנדוקנבינואידית, החומר מסוגל לבצע שינויים אלו ולהטיב עם הבריאות.

בג'ינג'ר וכורכום קיימות התרכובות זינגיברן וטורמרון, הראו תכונות התנגדות לוירוסים, הגנה מפני אולקוס והרגעה של כאבי בטן כתוצאה מגזים במערכת העיכול.

החמישיה החיסונית – פוליפנולים כגון כורכומין בשורש הכורכום, טנין בזרעי הרימון, ג'ינג'רול בג'ינג'ר, ומספר עצום הנמצא בקינמון וכמו כן הקצח, הינם אנטיאוקסידנטים חזקים והראו במחקרים רבים תכונות מגוונות למניעה וטיפול במצבים שונים כגון טרשת עורקים, הורדת כולסטרול ולחץ דם ומניעה של סוגי סרטן שונים, דלקות, ניוון מוחי, עליה במשקל וסכרת.

התכונות הנובעות מכל סוג של פוליפנול ואף בשילובים יחד פחמימות, שומנים וחלבונים משנה את פעילותם.

על פי התורה הארומתרפית, השילוב של סוגים שונים של שמנים מגבירה את יעילותו והשפעותיו של כל שמן בנפרד, התכונות המיוחדות של שמן זרעי הקצח, משפיעות דרך מניעה של שלל מחלות ומצבים הגורמים חולשה ותחלואה בגוף.
תערובת "חמשת השמנים" מספקת אסופה של שמנים שנמצאו על ידי ועל ידי המפתחים כמועילים ביותר לתחזוקה של המערכת החיסונית בגוף ופוטנציאל לטיפול במחלות שונות.
כמו שאמרנו השילוב בין השמנים מעצים את ההשפעות של כל אחד מהמרכיבים בתערובת, וביחד מתחזקת ומעצימה את המערכת החיסונית של הגוף!!
לדעתי ומנסיוני השילוב בין הטיפול הטבעי לבין הטיפול הקונבנציונאלי מסייע ומקל על מטופלי כימותרפיה ומשפר את אפקטיביות הטיפול הכימי.
התוסף מסייע לבעיות כרוניות במערכת העיכול,  פתרון טבעי לדלקות!  מגדיל את מספר התאים הנלחמים בדלקות, נגיפים, ושאר גורמים חיצוניים
ובנוסף אף מסייע בשיפור הכולסטרול ולהרגשת עירנות מירבית.
במילים אחרות מרכיבי התוסף "חמשת השמנים" הינם נוגדי: זיהום, דלקת, בקטרייה, פטרייה ווירוס.
בכל יום… תוסף התזונה חמשת השמנים, נותן לגוף את מה שהוא צריך!

להמשך קריאה

תכולת המרכיבים של השמנים הינה תרכובות שומניות, טרפנים, טוקופרולים, פוליפנולים וסטרולים.

שמן קצח – (זרעי קצח) מכיל אומגות 3,6,9 במולקולה אחת מן הטבע.
בנוסף מכיל סיבים, חומצות אמינו פחמימות וחלבון, בנוסף ויטמין A ויטמין E ויטמין B זרחן אשלגן חומצה פולית מגנזיום וסידן (מולטי-ויטמין טבעי) מצטיין בספיגה מקסימאלית בגוף האדם. 
השמן מכיל את היחס האידיאל 3: 1 אומגה -6 ל אומגה -3 .
שלא כמו פשתן, לקצח יש ערך סופר אומגה -3 (SDA) ו סופר אומגה -6 (GLA), אשר יכול לעזור לגוף בחילוף חומרים metabolize.

להמשך קריאה

שמן ג'ינג'ר – (שורש ג’ינג’ר) אנטיאוקסידנט טבעי מכיל רכיבים מונעי בחילות, מונעי עוויתות, רכיבים אנטי-פטרייתיים, אנטי-דלקתיים, מחטאים, אנטי-בקטריאליים, אנטי-נגיפיים, מונעי שיעול.
נוסף, הג’ינג’ר הינו מקור מצויין לויטמינים מסוג A, C, E ו-B ומכיל גם מינרלים מסוג מגנזיום, אשלגן, נתרן, ברזל, אבץ, סידן ובטא-קרוטן.

להמשך קריאה

שמן כורכומין – (החומר הפעיל בשורש כורכום) מכיל נוגדי חמצון טבעיים חזקים ביותר, סיבים תזונתיים ויטמינים מסוג B6, B3, C, E, B2 ומינרלים רבים כגון: אשלגן, ברזל, מנגן, אבץ, סידן, מגנזיום ונחושת.

להמשך קריאה

שמן רימונים – (זרעי רימונים) מכיל אומגות 5 ו- 6 מן הטבע ויטמינים C, ויטמין E, ויטמין K, חומצה פולית, ויטמין B1 (תיאמין), ויטמין B3 (ניאצין), ויטמין B5 (חומצה פנטותנית), ויטמין B6, הקו-אנזים  כולין, מינרלים, כולל סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן, אשלגן, אבץ, נחושת, מנגן וסלניום

להמשך קריאה

שמן קינמון – (זרעי קינמון) מכיל חומצות שומן טובות לגוף מסוג  אומגות 3 ו-6 בנוסף על סיבים תזונתיים, רכיבים פנוליים כגון אבץ ומינרלים שונים

להמשך קריאה

חמשת השמנים והצריכה היומית המומלצת

תוסף "חמשת השמניםוהצריכה היומית המומלצת (DRI) של החומרים המזינים הנמצאים בו

המלצות משתמשים