תקציר הסיפור האישי שלי – שמני זרעים ושורשים

נעים מאוד, שמי אביבי.
עד גיל 45 חייתי חיים טובים מאוד, ואז הכל השתבש…
סיבוכי קוליטיס גרמו לכריתה של כ 40% מהאיברים החיוניים בגופי,(מערכת עיכול ושלפוחית שתן) ובעודי שוכב בבית החולים, נכנס מנהל המחלקה, איש יקר שאני מעריך מאוד, ואמר לי בקול חנוק “יש לי חדשות לא טובות לספר לך”. במילים יבשות ובעיניים רטובות, הוא סיפר לי שיש לי את המחלה.
אחרי ההלם הראשוני, הבנתי שאני חייב להלחם על חיי. התקופה שבאה אחר כך הייתה מאבק הישרדות אמיתי, ממש כמו לטפס על האוורסט אבל באזור שבו כתוב, *התקדמות לאזור זה היא על אחריותך*.
זה היה השלב שבו התחלתי לחקור את המבנה המולקולרי של צמחים טבעיים, שנמצא שהם בעלי סגולות מרפאות, לדלקות, חסימות עורקים ובעיות רבות נוספות.
במהלך הטיפולים הרפואיים, שהיו אגרסיביים מאוד, הקדשתי זמן למחקר והגעתי להרכב שכולל 5 צמחי מרפא טבעיים, אותם התחלתי לקחת על דעת עצמי.
אחרי כשלושה חודשים שבהם נטלתי את התרכיב, הבחילות החלו להעלם בהדרגה, הגוף התחיל להתאושש ואפילו העליתי במשקל עד לנקודה בה סממני הסרטן החלו לסגת.
את התרכובת הזאת, שעזרה לי מאוד, התחלתי להפיץ גם בין חולים שסבלו מבעיות רפואיות אחרות, וגם הם דיווחו על הקלה משמעותית בכאבים.
אני מודה על המזל שנפל בחלקי, בזכותו אני שמח לקום כל בוקר ולחיות.
כיום אני מוכר את תערובת חמשת השמנים למאות משתמשים, הסובלים ממחלות שונות.
כמאמין גדול בתהליכים, אני ממליץ לקחת את תוסף חמשת השנים לתקופה של חצי שנה, כדי לאפשר לגוף לתקן את עצמו ולהיווכח בתוצאות מדהימות.

לסיפור המלא מכאן

המלצות משתמשים